Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta vanzator Cerinte: studii medii (liceu), cunostinte de ambalare prajituri, utilizare casa de marcat, minim 2 ani experienta ca vanzator in cofetarie. Persoana cu o igiena ireprosabila, aspect fizic placut, energica, calitati de relationare cu clientul. Responsabilitati: prezentarea produselor fabricate in laborator, vanzarea lor. Beneficii: salariu atractiv, mediu de lucru placut, program full-time. Se percepe o taxa de depunere a dosarului de 15 Ron.

Cerinte

Intelligent HR Investment cauta vanzator Cerinte: studii medii (liceu), cunostinte de ambalare prajituri, utilizare casa de marcat, minim 2 ani experienta ca vanzator in cofetarie. Persoana cu o igiena ireprosabila, aspect fizic placut, energica, calitati de relationare cu clientul. Responsabilitati: prezentarea produselor fabricate in laborator, vanzarea lor. Beneficii: salariu atractiv, mediu de lucru placut, program full-time. Se percepe o taxa de depunere a dosarului de 15 Ron.


Joburi similare