Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII: - intocmeste oferte de pret; - acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti; - negociaza, incheie si asigura executarea contractelor;  - salariul motivant DESCRIEREA COMPANIEI: S.C. PLAST LASGO S.R.L s-a infiintat in anul 2002 si este o firma cu capital integral privat, avand ca obiect principal de activitate productia de tamplarie din PVC si aluminiu, cu geam termoizolant. In prezent firma noastra, avand 76 de angajati, dispune de 31.000 metri patrati hale de productie, dotate cu: - linie completa de productie tamplarie PVC si AL, cu utilaje de ultima generatie - linie productie geam termopan cu doua sau trei randuri de sticla, cu posibilitatea de umplere cu gaze inerte. - linie de caserare profile cu folie SST (Solar Shield Technologies) pentru realizarea de tamplarii imitatie lemn sau intr-o mare varietate de culori si nuante.

Cerinte

- Un pachet minim de cunostiinte it (pachetul MS Office si a Internet-ului, fax) - Perseverenta si Seriozitate. - Abilitati tehnice si de invatare program de proiectat tamplarii PVC. - Aptitudini de comunicare si negociere - Experienta de lucru cu program de ofertare tamplarie PVC (Winarhi), constituie un avantaj major! - Experienta minim 3 luni pe un post similar sau in vanzari (Avantaj) RESPONSABILITATI / BENEFICII: - intocmeste oferte de pret; - acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti; - negociaza, incheie si asigura executarea contractelor;  - salariul motivant DESCRIEREA COMPANIEI: S.C. PLAST LASGO S.R.L s-a infiintat in anul 2002 si este o firma cu capital integral privat, avand ca obiect principal de activitate productia de tamplarie din PVC si aluminiu, cu geam termoizolant. In prezent firma noastra, avand 76 de angajati, dispune de 31.000 metri patrati hale de productie, dotate cu: - linie completa de productie tamplarie PVC si AL, cu utilaje de ultima generatie - linie productie geam termopan cu doua sau trei randuri de sticla, cu posibilitatea de umplere cu gaze inerte. - linie de caserare profile cu folie SST (Solar Shield Technologies) pentru realizarea de tamplarii imitatie lemn sau intr-o mare varietate de culori si nuante.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala