Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala acreditata angajeaza personal calificat si necalificat femei si barbati in domeniul de vanzari ( vanzatori si consultanti vanzari ) pe teritoriul Italiei cu contract individual de munca semnat pe perioade intre 3 si 6 luni sau nedeterminat cu posibilitate de prelungire .Programul de lucru este de 8 ore pe zi 5 zile pe saptamana. Se lucreaza intr-un mediu placut la standarde europene . Angajatii firmei vor beneficia de asigurare medicala . Angajarile si locurile de munca sunt garantate .Posturile sunt libere cu plecari din luna Aprilie.Persoanele interesat pot lua legatura cu noi pentru rezervari zilnic de luni pana vineri la sediul societatii noastre , telefonic sau prin email . Doar un telefon si veti pute avea un loc de munca la nivel European!!

Cerinte

- nu ce cere diploma de calificare. - experienta in domeniu prezinta un avantaj. - persoanele care cunosc limba italiana sau engleza sunt in avantaj. - cerem si oferim seriozitate