Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru firma italiana din Napoli patru vanzatoare pentru lucru la autogrill. Autogrilul asigura servicii de catering clientilor care calatoresc pe autostrada. Se incheie contracte potrivit legii muncii din Italia pentru o perioada nedeterminata. Atributii: -servirea civilizata a clientilor -comercializarea produselor -preparare diverse mancaruri rapide -preparare bauturi( cafea, sucuri, cocktailuri) -pastrarea curateniei la locul de munca -debarasare -alte sarcini date de sefii ierarhici, in functie de solicitarile clientilor, etc. Salariul se plateste lunar, in cuantum de 600 euro net. Programul de lucru zilnic este de 12 ore, in ture.Se lucreaza 6 zile/saptamana.

Cerinte

Candidatii eligibili: -doamne/domnisoare, cu aspect fizic placut, tinere, dinamice, eficiente, experienta in lucrul cu clientii -cunoasterea limbii italiene constituie avantaj -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la conditiile si solicitarile angajatorului, legile tarii, obiceiurile locului