Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferte de munca personal hotelier Interviu Royal Caribbean & Celebrity Cruises!!! SANSA UNUI LOC DE MUNCA STABIL, SIGUR, PERFORMANT Sunteti pregatit pentru o mare provocare profesionala ? Doriti un salariu pe masura cunostintelor profesionale si a experientei in domeniul serviciilor hoteliere de top ? Cautati un mediu de munca dinamic, in care valorile umane si profesionale sunt recunoscute si apreciate ? Doriti sa activati in sfera serviciilor hoteliere, pe cele mai luxoase vase de croaziera, echipate cu tehnologii de operare si navigatie de ultima generatie ? Va asteptam la bordul vaselor companilor Royal Caribbean International si Celebrity Cruises. Job Cruise, partenerul oficial de recrutare personal hotelier pentru Royal & Celebrity, organizeaza o noua sesiune de interviuri directe cu angajatorii. Se recruteaza personal pentru pozitii de intrare, pozitii operationale si pozitii de managment in urmatoarele departamente: Front Desk, Restaurant, Bar, Housekeeping, Administratie, Tehnic. Pentru detalii referitoare la posturile oferite, descrierea fisei posturilor si conditiile contractuale, va rugam sa vizualizati informatiile de pe site-ul agentiei Job Cruise Pentru inregistrarea aplicatiei dvs. va rugam sa accesati sectiunea „Inscriere”. IMPORTANT! Job Cruise nu percepe taxe sau comisioane pentru serviciile

Cerinte

Experienta in mediul si pentru pozitia pentru care se aplica, cunoastrea limbii Engleze la un nivel bun de comunicare, atitudine pentru sfera serviciilor hoteliere de top.