Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Admirals Agency recruteaza personal auxiliar pentru vase de croaziera pentru posturile de: • Chef de cuisine • Chef de partie • Sous-chef • Commis de cuisine • Cook • Barkeeper • Hotelmanager • Corporate chef • 1st cook • 2nd cook • Restaurant steward • Restaurant manager • Head steward • Bartender • Junior bartender • Steward a la carte restaurant • Pastry chef

Cerinte

Se cere: • Limba engleza sau germana nivel mediu spre avansat; cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj • Experienta pe un post similar in hotel sau restaurant • Experienta trebuie demonstrata prin 2 scrisori de referinta de la ultimele doua locuri de munca • Cursuri IMO basic • Cazier de la politie • Vizita medicala • Pasaport • Candidatul ideal trebuie sa fie entuziast, amabil, comunicativ, competent, responsabil, rezistent la stres, disciplinat, sa manifeste capacitate de lucru in echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala