Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OPORTUNITATE DE VIS!!! Emiratele Arabe Unite (Abu Dhabi sau Dubai) NU PERCEPEM COMISION PENTRU PLASAMENT ! Firma EUROTRANS, autorizata pentru selectia si plasarea fortei de munca in strainatate, cu o experienta de peste 12 ani in domeniu, iti ofera posibilitatea de a vizita si lucra legal in domeniul comercial, ca asistent in vanzarea produselor de brand in metropola Abu Dhabi sau Dubai -Emiratele Arabe Unite (asistent vazari ,grad 2- in mall-uri), in branduri mondiale renumite precum: Calvin Klein, Christian Dior, Club Monaco, Diesel, Dolce & Gabbana, Esprit, Gianni Versace, Giorgio Armani, Guess, Gucci, Hugo Boss, Jennifer Lopez, Kenneth Cole, Lacoste, Liz Claiborne, Laura Ashley, Mango Fashion, MOschino, Paul Shark, Pierre Cardin, Ralph Lauren, Chanel, Dorothy Perkins, FENDI, GAP. SE OFERA: • Transportul aerian platit de angajator (dus-intors); • Viza de munca asigurata gratuit; • Toate taxele de recrutare si Asigurarea medicala sunt suportate de angajatorul din UAE; • Integrarea intr-un mediu profesional de elita; • Salar de inceput: cca. AED. 4000-5000 (dirhami)= 1000-1400 $ brut; Prima salarizare platita in avans ; • Contract de munca pe doi ani, cu posibilitate de prelungire; • Concediu anual platit - 30 de zile calendaristice ; • Cazare asigurata pe primele 7-10 zile (hotel); Transport asigurat aeroport-hotel; • Nu percepem taxa de mediere; • Sansa de dezvoltare profesionala si personala; dupa perioada de proba (6 luni) • Un trai in cel mai dezvoltat centru economic mondial; • Interviu via yahoo/skype direct cu angajatorul; • Numarul de locuri vacante: 20

Cerinte

Candidatele trebuie sa intruneasca URMATOARELE CERINTE : • Aspect si tinuta impecabila; • Varsta: 23-30 ani; • Cu sau fara experienta in vanzari; • Cunostiinte de limba engleza, nivel mediu-avansat; • Vitalitate, energie, carisma, dorinta de afirmare. Pentru INSCRIERE –GRATUITA-, solicitantii vor intocmi un DOSAR CU URMATOARELE ACTE: - CV in lb. engleza; - Copie dupa buletin/ CI; - Copie dupa pasaport (daca aveti); - Copii dupa actele de studii; - Copie dupa cartea de munca (in cazul muncii in strainatate, copie dupa contractul de munca si referinte) - O poza tip pasaport ;O poza corp intreg; - Locatia dorita -Abu Dhabi sau Dubai; (cererea este mai mare in Abu Dhabi) Doar aplicantii care au depus un dosar complet vor fi acceptati pentru un interviu ! In cazul in care aveti nelamuriri ne puteti contacta telefonic sau prin email. SC EUROTRANS SUCIU IMPEX SRL Address: 1/D Tineretului Street, Targu-Mures, Romania