Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutez din toata tara, persoane hotarate sa-si dezvolte propria afacere intr-un domeniu de exceptie care poate schimba remarcabil statutul financiar. Sunt binevenite persoanele active,energice, motivate si pregatite sa munceasca frumos. Beneficiile vor fi in functie de implicare !   FM Group World va ofera acum posibilitatea unei afaceri Multi Level Marketing unde performanta este posibila. Gama de produse marca FM cuprinde : produse de curatenie casa si birou,parfumerie,make-up,de ingrijire masina,de igiena pentru animalele de companie.    In urma cv-ului aplicat veti fi contactati pentru a primi informatiile activitatii in cadrul firmei FM Group. Oferta proiect pe termen lung – parteneriat direct cu firma FM Group

Cerinte

-Varsta minima 18 ani -Dorinta de libertate financiara -Abilitati de comunicare , socializare,organizare si coordonare -Orientare catre succes -Disponibilitate de a invata -Persoana dinamica,intreprinzatoare -Seriozitate maxima