Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Indeplineste-ti visele !Indrazneste sa-ti schimbi modul de viata !Vino sa fii reprezentant FM ! O compania internationala de produse cosmetice ,parfumuri si detergenti! Contactati-ma pentru detalii despre consum propriu cu prêt de producator ,formare retea proprie si optional distributie produse marca FM.Venit suplimentar in functie de implicare!Tot ce trebuie sa faci e sa consumi si sa le spui oamenilor pe care ii cunosti ca isi pot cumpara produsele pe care le folosesc zi de zi , de la compania FM ,cu 40% mai ieftin si de inalta calitate,iar compania te va plati cu un procent din valoarea cumparaturilor lor ,in fiecare luna ! Dupa aplicarea cv-ului veti fi contactat pentru mai multe detalii si efectuarea inscrierii !

Cerinte

abilitati comunicare,  acces internet consituie avantaj, persoana pozitiva, perseverenta, Varsta minima 18 ani Dorinta de libertate financiara Abilitati de comunicare si socializare Orientare catre succes Alocarea timpului zilnic necesar dezvoltarii afacerii Fidelizare cu produsele comercializate sub marca FM Group