Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Caut persoane dispuse sa investeasca 6 - 10h /saptamana in a invata si creea o proprie retea de consum si distributie produse marca FM .Colaborarea directa cu compania FM Group, ofera posibilitatea de a demara propria afacere in sistem MLM ,cu investitie mica si castiguri nelimitate in functie de implicarea si corectitudinea cu care fiecare asimileaza notiunile de baza a sistemului de lucru MLM . Planul de afacere FM este realizabil, foarte corect,transparent dand posibilitatea fiecarui nou partener sa adere la nivele de eficienta cat mai inalte. Firma imparte cu partenerii sai un procent de 30% din toata vanzarea lunara realizata impreuna cu echipa . Plata comisioanelor se efectueaza prin diferenta procentuala,astfel incat fiecare partener este platit exact pentru realizarile efectuate in luna respectiva .

Cerinte

-varsta minima 18 ani -timp liber alocat activitatii FM - 6 - 10 h minim /saptamana -disponibilitate de a invata lucruri noi (industria MLM si intreg sistemul necesita timp alocat studiului ,pentru a face performanta) -disponibiltate de participare la cursurile de pregatire profesionala si intalnire de lucru programte -dorinta de a face bani -dorinta de a ajunge la independenta financiara -fixarea si atingerea obiectivelor propuse -calitati de comunicare,socializare si negociere