Detalii loc de munca

Descrierea jobului

LIMBA GERMANA LA NIVEL DE CONVERSATIE ESTE OBLIGATORIE VA RUGAM SA NU VA DEPUNETI CV-UL DACA NU STITI LIMBA GERMANA Pentru ca oamenii nu au ideee ce inseamna sa suni la o ora nepotrivita va rugam sa nu ne sunati decit intre orele 10-17 ora Germaniei. Selectam femei pina in 45 de ani vinzatoare de legume,fructe,flori in Germania orasul Erfurt Se asigura cazare si 3 mese pe zi.(1 data pe zi masa calda ;de 5 ori pe saptmina minacare gatita cu carne ,vinerea peste) Se ofera 4 Euro/ora (salar lunar intre 800-1200 Euro). Se lucreaza si ore suplimentare. (4 Euro/ora). Contract de munca din 01.03.2013-31.10.2013

Cerinte

Se cere: germana la nivel conversaional se testeaza la telefon -prietenoasa -varsta 35-45 ani -clinic sanatos -fara cazier Acte necesare pentru inscriere: -Copie Carte Identitate Pe perioada de iarna martie-mai se lucreaza in sere la recoltarea si ingrijirea plantelor job-ul consta nu numai in vinzarea florilor,legumelor ,fructelor ci si la recoltarea si ingrijirea acestora pe perioada de iarna.Din mai se lucreaza mai mult ca vinzatore) Taxe: Comisionul nostru este de 500€ / persoana si se retine din primul salariu primit in Germania Dupa depunerea Cv-ului va rog sa intrati in contact cu agentia noastra per yahoo mess:jobgermania2012 sau skype:pamint1