Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia: sudul Frantei (Marseille) Durata contractului: perioada nedeterminata Salariul asigurat: 1500 euro brut/luna Cazarea: asigurata contracost 300-350 euro/luna Transportul: nu este asigurat Masa: 8 euro/zi ajutor la mancare-bonuri de masa Alte facilitati: asigurarile sociale si medicale sunt platite de catre angajator

Cerinte

Cerintele angajatorului, forta de munca cautata Varsta necesara: intre 25-50 ani Pregatirea necesara: experienta minima de 5 ani si diploma in domeniu Cerinte obligatorii: identificarea materialelor de baza folosite la lucrarile de zugraveli si vopsitorii, pregatirea suprafetelor pentru lucrarile de zugraveli si vopsitorii simple si decalitate superioara, pregatirea lucrarilor simple de lucru, aplicarea si prelucrarea straturilor de suport pentru executarea vopsitoriilor de calitate superioara si a zugravelilor simple, executarea lucrarilor complete de zugraveli de calitate superioara si vopsitorii obisnuite in ulei. Cunostinte de limba: vorbitor de limba franceza sau germana Carnet de conducere: categoria B