Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta Vopsitori Navali, salariu: 1400 - 1500 euro/luna brut Descrierea postului: -pregatirea suprafetelor, efectuarea operatiunilor de sablare a suprafetelor interioare si exterioare - sablare abraziva( smirgheluit); -indepartarea materialelor staine, praf, ulei, grasimi; -degresarea in scopul pregatirii suprafetelor pentru vopsit; -vopsitorie – suprafete de pe puntea principala, castel, magazii, paioale, tancuri de marfa si corp exterior nava; -asigurarea conditiilor de lucru adecvate si favorabile pentru vopsire si a timpului de polimerizare; -vopsirea cu pensula, vopsirea cu pistol de inalta presiune.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza si/ sau engleza la un nivel mediu-avansat; -experienta in munca pe un santier naval de peste 3 ani; -experienta ca vopsitor naval; -echipament (salopeta, bocanci, casca); -conditie fizica buna; -experienta de munca in Franta si/sau Belgia constituie avantaj; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salarizare atractiva: 1400 - 1500 euro/luna brut in functie de experienta, calificari si nivel de cunostinte limbi straine; -orele suplimentare sunt platite; -posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.