Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CITESTE CU ATENTIE SI APLICA CV DOAR DACA TE REPREZINTA ! Cautam oameni care aspira la independenta financiara!Compania FM Group cauta persoane ce doresc sa consume produsele marca FM si sa faca reclama aducand clienti fideli firmei, fiind platiti pentru totalul cumparaturilor lunare . Consumand lunar si recomandand celor din jur pretul de fabrica ,calitatea produselor si avantajele oferite,firma va plateste ! -puteti incepe propria afacere in sistem MLM pentru a va asigura un venit pe termen lung(consumati si recomandati) -puteti vinde produse marca FM si obtineti in mana 40% din valoarea produsului (consumati si vindeti - optional) -puteti doar sa consumati personal si sa faceti o economie de 40% din cumparaturile efectuate. Gama de produse marca FM cuprinde : produse de curatenie casa si birou,parfumerie,make-up,de ingrijire masina,de igiena pentru animalele de companie. In urma cv-ului aplicat veti fi contactati pentru a primi informatiile activitatii in cadrul firmei FM Group. Peste putin timp statul nu va mai putea asigura veniturile tale (salariu sau pensia)!!! E timpul pentru un plan B, adica asigurarea unui venit suplimentar!!! Alege tu in locul tau , si nu iti lasa viata in mana altora , sunt aici pentru a te ajuta , Poti valora mai mult decat crezi ! Actioneaza acum!

Cerinte

-disponibiltate de a invata si a ajunge la o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei, respectiv domeniul Multi Level Marketing -persoana dinamica, cu aptitudini de lider -bune abilitati de comunicare, socializare si negociere -disponibilitate pentru a investi zilnic o ora in activitatea de promovare a ofertei firmei FM Group -spirit energic, intreprinzator, orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -dorinta de libertate finaciara si atingerea ei