Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Toata tara

Descrierea jobului - Austria

Suntem in cautare urgenta de barbati care se pricep la schimbat de cauciucuri, reparat jante si echilibrat roti, pentru a munci in service-urile autorizate din strainatate. Persoanele cu experienta sunt in avantaj, dar se face training si la locul de munca. Contractul de munca este individual, dar se fac angajari si pe echipe. Pe langa salar se fac si ore suplimentare, foarte bine platite. Solicitam personal serios pentru plecarile din luna aprilie! Pregatit sa lucrezi in strainatate pentru un salariu de top? Cauta-ne! Valabil pana in data de 12.04.2013. Beneficii: Calificarea in domeniu se poate obtine si la locul de munca, dar experienta constituie un avantaj financiar. Motivatie,

Cerinte

Personal calificat sau necalificat. Seriozitate! Disponibilitate la ore suplimentare. Consumul de alcool este strict interzis! Se poate pleca si in grupuri de peste 5 persoane.