Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal ca si vulcanizatori in service-uri autorizate la schimbat de: - cauciucuri - reparat jante - echilibrat roti Se lucreaza la cele mai inalte standarde. Trainingul se face la locul de munca. Cunoasterea limbilor straine nu este obligatorie deoarece sunt translatori la locul de munca. Se lucreaza in echipa de aceea se poate face inscriere si in grup de peste 5 persoane. Contractele sunt intre 4-8 luni de zile cu posibilitate de prelungire. Asigurare medical inclusa si concediu platit. Pe langa salar se fac si ore suplimentare foarte bine platite. Contractul individual de munca din strainatate se semneaza la sediul firmei noastre inainte de plecare atat in romana cat si in germana. INSCRIETE PANA IN DATA DE 04.03.2013. cu contract garantat pentru plecare in luna MARTIE!!! Grabeste-te!!!

Cerinte

Consumul de alcool este stict interzis. Cunoasterea limbilor straine nu este obligatorie. Experienta in domeniu nu este obligatorie deoarece instructajul se face la locul de munca. Se poate pleca si in grupuri de peste 5 persoane. Cerem si oferim seriozitate maxima.