Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Analiza tehnica si proiectare in functie de cerintele specificate in caietul de sarcini - Mentenanta si dezvoltare web-site-uri pe diferite platforme (proiecte) - Exemple ale catorva proiecte cu mentiunea tehnolog. folosite Daca sunteti interesati, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa codrutar@holosfind.com , mihaelad@holosfind.com . Disponibilitatea postului este imediata !

Cerinte

- Are viziune de arhitect - Vorbeste limba engleza la nivel avansat - Vorbeste limba franceza la nivel mediu (nu este o cerinta eliminatorie) - Cunostinte si experienta in PHP –OOP (nivel avansat) - Experienta in lucrul cu baze de date MySQL - Cunostinte AVANSATE: experienta in lucrul cu un FrameWork JS (jQuery, mooTools, etc), CSS, HTML - Experienta reala in lucru cu cel putin un CMS (Joomla, PrestaShop,Wordpress/Magento/TYPO3 etc.) Constituie avantaj urmatoarele : - Cunosterea cel putin a unui framework (Smarty, Zend Framework, Symphony) - Cunostinte avansate si experienta server APACHE - Cunostinte Java

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate