Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JEUNESSEGLOBAL este lider mondial in ingrijirea avansata a pielii și in tehnologie anti-imbatranire. Produsele pentru ingrijirea personala si suplimentele nutritionale Jeunesse, sunt obtinute printr-o tehnologie exclusivista, bazata pe celule stem, care prelungesc tineretea, lucrand la nivel celular si care permit organismului sa sfideze procesul de imbatranire, prin reintinerirea pielii, care sunt recomandate de specialisti ai lumii stiintifice in nutritie, genetica si dermatologie. Romania este prima tara din Europa in care Compania Jeunesse Global a intrat si se pot inscrie persoane din intreaga lume. Aceasta afacere are unul dintre cele mai bune trenduri din lume, se poate verifica, planul de marketing fiind unul generos, un binar special. Jeunesse Global ofera posibilitatea de a fi fondatori ai acestei afeceri pe Romania si pentru primele 500 de persoane care aleg sa colaboreze pot beneficia din volumul de vanzari a acestor produse (care sunt pe baza de celule stem), de 2 %, ce se vor imparti in mod egal membrilor fondatori in numar de 500. Persoanele interesate de aceasta afacere deosebita, va rog sa ma contactati. Jeunesse reprezinta si o oportunitate excelenta de afacere. Sunt 3 tipuri de venit pe care le poti primi in aceasta afacere: • Venit linear pe care il strangi de la clientii recomandati de tine, • Venit multiplicativ, prin recomandarea altora in afacere, si • Venit rezidual de la comenzile repetate ale Distribuitorilor si Clientilor.

Cerinte

Caut parteneri intr-un multi level marketing de mare success, ca si reprezentanti ai companii germane Wellstar, nr. 1 in lume, in folosirea miroalgelor in produsele de sanatate si de cosmetica, care mai ofera si aparate performante impotriva ridurilor si depunerilor de grasime abdominala, cu tehnologii de varf, toate cu rezultate uimitoare in refacerea starii de bine, a frumusetii si remodelarii corpului. Nu contează vârsta, sexul, pregătirea, experiența, educația, religia, naționalitatea, dar contează să știi ce vrei, sa fii o persoana ambitioasa și să fii dispus să înveți. Ce solicit: seriozitate, deschidere, implicare, punctualitate, perseverență (nu are sens să mă păcălim, vom fi plătit strict după rezultate) si câteva ore/săptămână din timpul tău, să fii dispus să investești în educația ta, în dezvoltarea ta personală și profesională. Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui si detinerea de cunostinte medicale, desi nu este nevoie de abilităţi deosebite, produsele sunt foarte bune, se vand singure, doar trebuie prezentate. Programul este flexiibil, beneficiate de pregatire / formare profesională gratuita in afara tarii; Activitatea consta in recomandarea afacerii si in vanzarea de produse, respectiv recrutarea/dezvoltarea unei echipe de colaboratori. Ce ofer: suport permanent, training, mentoring, know-how; vei fi plătit direct proporțional cu performanțele personale, exclusiv în funcție de rezultate; vei învăța într-un an mai mult decât în 5 ani de școală; vii într-o echipă de oameni profesioniști, deschiși, optimiști, veseli, care te vor susține necondiționat; în cativa ani, functie de implicare, vei putea avea propria ta afacere care îți va asigura un venit decent (independență financiară). Ce nu vă ofer: salariu fix, mașină, telefon, laptop, asigurare medicală, transport, program fix, abonament la sală etc (toate acestea ți le vei cumpăra singur din comisioanele pe care le vei încasa, când vei performa). Pentru cine a înțeles foarte bine ce cer (dar şi pentru cei care nu au înţeles foarte exact, dar sunt curioşi), aștept un mail cu câteva detalii personale şi cu întrebări.