Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

“Fa ceea ce iti place si nu va trebui sa muncesti o zi!” Pentru programul Work and Study avem nevoie de tineri optimisti, entuziasti, cu chef de munca, studiu si distractie! Daca esti tanar cu varsta cuprinsa intre 18 si 25 de ani aplica acum si ai sansa sa vezi ce inseamna sa studiezi, muncesti si distrezi in una dintre cele mai tari capitale, Londra! CE ITI OFERA PROGRAMUL WORK AND STUDY? - INTERNSHIP FINANTAT INTEGRAL, in conformitate cu reglemantarile UE (Durata studiilor: 6-8 luni); - DIPLOME şi CERTIFICĂRI ATESTATE INTERNAŢIONAL; - CONSULTANŢĂ GRATUITĂ pe plan profesional asigurată pe toată perioada programului; - SALARIU ATRACTIV incepând cu 4 - 6,31 Lire/oră; - CAZARE in cele mai populare zone din LONDRA (Wimbledon, Croydon, Birmingham, Coventry, Wembley) - JOB BINE PLĂTIT în domeniul în care studiezi (poţi lucra pe următoarele poziţii: ospătar, barman, recepţioner, asistent, infirmier, tehnician informaţii, administrator, Web designer, Team Leader, contabil); - ANGAJATORI DE TOP:  Hilton Group Hotels  J.B. Marriot Hotels  Gordon Ramsay Restaurants  Abbey Care Homes, Gold Care Homes  Macdonald Hotel Group  Chelsea Football Club  Ink Vial Games Ltd., Digimation UK  Mulmar Food Service Solutions  N.M. Shah & Co Accountants, DNS Accountancy Ltd.

Cerinte

Tot ce trebuie sa faci este sa: - fii dornic sa te califici pe un anumit domeniu (Administrarea Afacerilor; Catering şi Hotelier; Contabilitate şi Finanţe; Sănătate şi Medicină; Tehnologia Informaţiei; Animaţie 3D, Creativ şi Digital Media) - fii constiincios - nu ai diploma de licenta - ai nivel de limba engleza mediu spre avansat - fii disponibil pentru sustinerea interviurilor pe Skype

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala