Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta studenti cu varsta intre 18-30 ani pentru partenerii nostrii din Grecia. Posturi disponibile: front desk office assistant, waiter/waitress assistant, cook assistant, kitchen assistant, chambermaid assistant, animators, bartender assistant, bellboy assistant, general duties assistant, dishwasher assistant. Salarizarea: 450 - 600 euro Cazare si masa asigurata Contractul: 2-6 luni Asigurare medicala asigurata Procedura: Taxa interviu: 100 lei(se achita la sustinerea interviului de limba engleza) Cost mediere:300 lei(se achita la semnarea contractului cu partenerul extern)

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate