Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta Ospatarite Dubai Waitress (ospatarite) Club, Lounge, Cafenea 15 Posturi disponibile Cerinte: 20 – 35 ani, fluent limba engleza, experienta cel putin 1-2 ani, aspect placut, ingijit.

Beneficii: salariu fix + tips + stimulente suplimentare, uniforma, pantofi, in zilele lucratoare coafor, cazare, 3 mese pe zi, asigurare de sanatate, transport, biletul de avion, viza de munca. Contract pentru minim 2 ani. Salariu + tips , aprox 1700$-2000$.

Angajatori: lanturi hoteliere de 4 si 5 stele Aplicati cu CV in limba engleza + poza fullbody pe adresa de mail Interviul se sustine in limba engleza, direct cu angajatorul prin intermediul Skype.