Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam personal pt functia Waitress in UK, Fast-Food, diferite locatii/zone din UK. Nu este restaurant, sunt mai multe puncte de lucru tip Fast Food in diferite orase turistice, la angajator direct, britanic, fara intermediari. Exista posibilitatea de plecare urgenta. Oferta: - Salarizare: 900 lire net/luna (dupa ce se retine cazarea). In primele 3 luni de la angajare se castiga mai putin, deoarece se retine depozitul la cazare+cazarea lunara+uniforma de lucru. - Lucru cu clientii, incasare numerar, servire clienti, preparare cafea/gustari reci-calde, vanzari sucuri/cafea etc.). Nu se vand bauturi alcoolice!!! - Numar zile lucrate 6/saptamana, numar de ore lucrate 9/zi. Ziua libera prin rotatie, poate sa fie si in cursul saptamanii. - Cazare: casa - 2 persoane in camera. Se retine lunar din salariu. - Masa nu se asigura, dar exista posibilitatea de a manca in timpul orelor de program. La cazare exista bucatarie comuna, utilata, in asa fel incat se poate gati si prepara hrana in timpul liber. - Procedura de a lucra legal in UK este cea de self employed, ca si romani (daca nu ati mai lucrat si nu aveti acte pe UK). Comisione: - Taxa interviu 100 lei(se achita la sustinerea interviului de limba engleza )- nereturnabil - - taxa de procesare dosar 300 lire, se achita de catre candidatul acceptat de partener englez.

Cerinte

- Persoane cu varsta de pana la 30 ani maxim - Limba engleza la nivel conversational/avansat - Un minim de experienta in vanzari (lucru cu clientii, incasare numerar, servire clienti, preparare cafea/gustari reci-calde, vanzari sucuri/cafea etc.). Nu se vand bauturi alcoolice!!! - Apta de munca din punct de vedere medical - Fara cazier, harnica si muncitoare - Studii medii (liceu)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala