Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta personal pt functia Waitress in UK. Exista posibilitatea de plecare urgenta Candidati eligibili: Sanatoasa, apta de munca, vorbitoare de limba engleza, varsta pana in 30 ani(pot aplica doar femei). Oferta: Salarizare: 900 lire net dupa ce se retine cazarea Numar zile lucrate 6h, numar de ore lucrate 9h. Cazare: casa - 2 persoane in camera Va rugam aplicati cu cv in limba engleza + poza. Cerinte: Comisione: Taxa interviu 100 lei(se achita la sustinerea interviului de limba engleza )- nereturnabil Taxa dosar: 200 euro(la depunerea actelor la, discutia cu sefa puntului de lucru din UK)- returnabili in cazul in care contractul nu isi produce efectele Cost mediere: 250 euro(se achita inainte de plecare la job, dupa stabilirea datei de plecare)