Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam 7 persoane de gen feminin, vorbitoare de limba engleza nivel conversationa. Pozitia: Chelnerita-Ospatarita Salarizare:minim 900 lire/luna Numar ore lucrate: 9 h/zi, 6 zile/saptamana Cazare: asigurata Contract: 1 an cu posibilitate de prelungire Activitati principale: � preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista; � acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor; � cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.

Cerinte

Costuri: Taxa interviu- 100 lei Taxa dosar-400 EURO (se achita dupa discutia cu sefa punctului de lucru din UK), la semnarea contractului de mediere(returnabil in cazul in care conractul nu isi produce efectele) Cost de mediere: 400 Euro - se achita in primele 3 luni din momentul ajungerii in Uk