Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contractul este pentru 12 luni, în hoteluri de 4 şi 5 stele • Se lucrează 6 zile pe săptămână, 8 ore pe zi • Cazarea şi masa sunt oferite gratuit de angajator • Biletul de avion dus şi întors este oferit gratuit de angajator • Viza se obţine de angajator

Cerinte

Persoanele interesate trebuie să îndeplinească urmatoarele condiţii: • să aibă cel puţin doi ani de experienţă ca waitress, dovedibilă cu acte (carte de muncă sau adeverinţe) • sa aibă cunostinte de limba engleză la nivel avansat • sa aibă certificat de la medicul de familie cu menţiunea "Apt de muncă" • sa aibă cazier curat • sa aibă o înfăţişare prezentabilă • sa aibă vărsta cuprinsă între 20 şi 35 de ani Nivelul de salarizare este cuprins între 500 si 700 USD pe lună + tipsuri. Taxe: • Înscrierea în baza noastra de date este gratuită. Pe baza ei veţi fi contactată în momentul în care vom avea şi alte locuri disponibile conform pregătirii şi dorinţelor dumneavoastră. • Taxa de consultanţă este de 200 euro (TVA inclus) şi se achită la semnarea contractului de muncă sau la prezentarea ofertei ferme de angajare din partea firmei angajatoare.