Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Diverse Orase

Descrierea jobului - Iordania

Contractul este pentru 12 luni, în hoteluri de 4 şi 5 stele • Se lucrează 6 zile pe săptămână, 8 ore pe zi • Cazarea şi masa sunt oferite gratuit de angajator • Biletul de avion dus şi întors este oferit gratuit de angajator • Viza se obţine de angajator

Cerinte

Persoanele interesate trebuie să îndeplinească urmatoarele condiţii: • să aibă cel puţin doi ani de experienţă ca waitress, dovedibilă cu acte (carte de muncă sau adeverinţe) • sa aibă cunostinte de limba engleză la nivel avansat • sa aibă certificat de la medicul de familie cu menţiunea "Apt de muncă" • sa aibă cazier curat • sa aibă o înfăţişare prezentabilă • sa aibă vărsta cuprinsă între 20 şi 35 de ani Nivelul de salarizare este cuprins între 500 si 700 USD pe lună + tipsuri. Taxe: • Înscrierea în baza noastra de date este gratuită. Pe baza ei veţi fi contactată în momentul în care vom avea şi alte locuri disponibile conform pregătirii şi dorinţelor dumneavoastră. • Taxa de consultanţă este de 200 euro (TVA inclus) şi se achită la semnarea contractului de muncă sau la prezentarea ofertei ferme de angajare din partea firmei angajatoare.

Arata anuntul si prietenilor tai