Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Web Developer Responsabilitati: - dezvoltarea de aplicatii web necesare companiei - mentenanta si dezvoltarea unor noi module ale aplicatiilor web ale companiei Beneficii: - Salariu motivant - posibilitati de avansare si bonusuri in functie de performante - acumularea de cunostinte noi si experienta

Cerinte

CERINTE: - Cunostinte solide de PHP5 - Object Oriented Programming - Experienta in lucrul cu cel putin un framework (CodeIgniter, Cake PHP, Zend) - cunostinte solide MySQL - cuostinte bune de HTML/xHTML, XML, Soap - cunostinte bune javascript, jQuery - cunostinte debugging - familiar cu SVN - experienta minim 1 an in dezvoltare web - gandire algoritmica, receptiv la noutati si dornic de a invata lucruri noi - capabil de a estima timpul necesar finalizarii unui task si realizarea task-urilor la termen Constituie avantaj: - abilitati de web design, lucrul cu Adobe Photoshop - cunostinte linux - cunostinte Search Engine Optimisation (SEO) - experienta cu integrari XML/Soap API

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate