Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI: - Dezvoltarea de site-uri web pentru proiecte diverse; BENEFICII: - Salariu motivant; - Laptop si telefon mobil; - Posibilitati de dezvoltare pe plan profesional prin implicarea in proiecte diversificate; - Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.

Cerinte

CERINTE: - Experienta de minimum 5 ani in munca; - Experienta de minimum 3 ani in dezvoltarea de proiecte pentru web; - Studii superioare finalizate; - Cunostinte solide de HTML, CSS, Javascript, WordPress; - Capacitatea de a-si testa munca pe toate browser-ele moderne (IE6 nu este unul dintre ele); - Cunostinte de Photoshop/Fireworks/GIMP; - Experienta in implementarea de layout-uri pe WordPress (obligatoriu). Orice alt CMS constituie un avantaj; - Cunostinte medii de PHP; - Sa fie familiar cu un framework MVC (Codelgniter, Zend, Cake) - Capacitatea de a lucra pe mai multe proiecte simultan; - Adaptabilitate, flexibilitate si spirit organizatoric; - Spirit de initiative si atentie la detalii; - Disponibilitatea de a lucra full-time.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate