Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal a realizat deja cateva proiecte din efort propriu sau alte comenzi in php/mysql. Este necesar sa stie deja elementele de baza din PHP si MySQL. Cautam oameni care au scopul de a deveni programatori buni si vor sa isi creeze un job stabil de munca prin sarguinta si seriozitate. Cerem seriozitate si dedicatie pentru a dezvolta programele si scripturile cerute la termenele specificate. Candidatul ideal trebuie sa fie din Tirgu Mures, munca se presteaza la sediu, nu acceptam colaborari la distanta.

Cerinte

Jobul consta in dezvoltarea solutiilor ERP, client management si dezvoltarea aplicatiilor web pentru urmarire si organizare procese de lucru in firme si afaceri. Astfel nu cautam webdesigneri care pot face site-uri in HTML, avem nevoie de oameni cu experienta in clase si obiecte PHP, optimizare sql, si sunt dispusi sa invete sisteme noi de lucru. Angajam cu 3 luni de proba cu carte de munca, apoi pe minim 2 ani in cazul in care vedem viitor in colaborare. Bonusuri in functie de performanta.