Detalii loc de munca

Descrierea jobului

WELLSTAR, ofera produse de sanatate (avand la baza 4 alge, cu rezultate uimitoare in cancer, tumori absorbite, leucemii, ciroze hepatice etc), precum si cu aparate si produse de cosmetica, ce folosesc standarde noi (metoda iontoforezei cu ajutorul curentului galvanic si a razelor infrarosu), in toate aspectele legate de ingrijirea pielii, precum si pentru slabit. Dr. Keywan Grashoff din Germania a descoperit formula produsului Green Gold IMUNE, care actioneaza la nivel celular, in 3 faze: - detoxifiere celulelor, cu ajutorul algei chlorela - hranire celulelor cu ajutorul spirulinei platensis si a macroalgei lithothatnium calcareum, care impreuna au peste 4000 de substante vitale usor absorbabile (vitamine, enzime, minerale si proteine) si - protectia celulara cu ajutorul algei haematococcus pluvialis, din care se extrage astaxanthina naturala - antioxidantul cel mai puternic din lume, 50 de ori mai puternica decat beta karotina si de 550 de ori decat vitamina E. Aparatul pentru slabit se lanseaza in luna iunie si foloseste o tehnologie exclusivista, eficienta. Produse de cosmetica sunt din gama de lux, folosite de actori si „lumea buna” din tarile dezvoltate. Va invitam sa descoperiti secretele adevaratei frumuseti ale vedetelor. Aparatul Byas - Bionic este extrem de eficient si are preturi accesibile. Cu el aduceti inapoi un aspect exterior tineresc, cu ajutorul surselor naturale, fara injectii si bisturiuri. Byas imbina doua mecanisme active extrem de eficiente, in sincron. Pe de o parte, un microcalculator controlat de un calculator portabil, Lifter Bionic, care prin ionoforeza ajuta sa patrunda ingredientele pretioase active in acele straturi profunde unde au loc procese de imbatranire a pielii, unde produsele traditionale cosmetice nu pot ajunge, iar pe de alta parte produsele de ingrijire selectate, care sunt unice pentru sistemul de tratament in trei faze. Compania are si produse deosebite de nutritie, foarte apreciate de catre persoanele in suferinta (puteti vedea declaratiile din forumuri despre produsul de baza, care ajuta chiar si la cancer „imune”.

Cerinte

Puteti deveniti distribuitor al Companiei germane WELLSTAR, nr. 1 in lume in folosirea microalgelor. Compania ofera: - gama de suplimente nutritionale, ce contin o combinatie unica de substante vitale, care sunt obtinute din patru specii de microalge de înalta calitate: spirulina platensis, lithothamnium calcareum, chlorella vulgaris si haematococcus pluvialis, cu efecte benefice in detoxifierea si revitalizarea organismului (cu rezultate uimitoare in cancer, tumori absorbite, leucemii, ciroze hepatice etc), actioneaza la nivel celular, in 3 faze: detoxifiere, aprovizionare cu 4000 de substante vitale si protejarea celulara, avand in compozitia sa astaxanthin - antioxidantul cel mai puternic; - gama de frumusete naturala Beauty Wellstar, care se compun din apartul pentru riduri Byas Bionic Lifter (ce foloseste standarde noi (metoda iontoforezei, curentul biogalvanic, infrarosu si acidul hialuronic) si cosmeticele de lux: cate doua seturi de seruri si creme, ce contin agenti care patrund adanc in piele, unde are loc procesul de imbatranire si actioneaza pentru a obtine frumusetea naturala a tenului (curatare, detoxifiere, hidratare si protectie); - aparatul Byas Body Lifter pentru slabit, cu rezultate uimitoare la depunerile de celulita si grasimi abdominale, va intra pe piata din Europa in zilele urmatoare. Cu ajutorul lui in cateva saptamani va puteti realiza visul mult dorit. In sfarsit puteti scapa de kilogramele in plus, zonele problema dispar. Fara dieta si fara exercitii obositoare. Foarte simplu si eficient, la tine acasa.