Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturi vacante: Receptie, PR si front office: receptionere, personal front office si PR. Servire: ospatari, ospatarite, barmani, barmanite, ajutor ospatar. Bucatarie: bucatari, pizzeri, ajutor bucatari, spalatori vase, personal curatenie bucatarie, Personal spa: maseuri, cosmeticiene, coafeze, salvamari Curatenie si intretinere: cameriste, personal curatenie piscine, muncitori intretinere si reparatii, Alte servicii: solisti, muzicieni, DJ, animatori, portari. Descriere job: - diverse activitati de specific in cadrul unor hoteluri/restaurante din Grecia si Cipru, cu durata contractului de 3 luni, pe perioada vacantei de vara. Salarii: - intre 400 – 600 EURO net (in functie de post si angajator) Avantaje: - contract legal de munca, asigurari sociale suportate de angajator - cazarea este oferita gratuit - masa este oferita gratuit-1 sau 3 mese pe zi - ore suplimentare platite Program lucru: - 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana.

Cerinte

Conditii de participare: - femei si barbati, studenti si absolventi. - varsta intre 20 – 35 ani - cunostiinte de lb. engleza la nivel minim de conversatie (limba greaca constituie un avantaj) - experienta macar un sezon pentru postul dorit