Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NQF Work and study in industria hoteliera din UK 4 saptamani de cursuri la Londra+ 48 saptamani de munca in hotele din Anglia+5 saptamani de cursuri la Londra. Avantajele programului: ·Salariu pe perioada de munca este de 6,31 lire/ora, se lucreaza 30-45 ore/sapt, salariu 1200-1400 lire/luna ( jobul este garantat de catre colegiu si sunteti repartizati la job dupa primele 4 saptamani de cursuri) · un curs de 15h/sapt in clasa pe durata celor 9 saptamani de curs (4 saptamani de curs la inceputul programuli si 5 saptamani de curs la sfarsitul programului) si un curs online pe toata durata celor 48 saptamani de munca · masa si cazare aranjate de angajator pe toata durata de munca · un job garantat de catre colegiu ca si chelner, ospatar, barman, receptie, general assistant pe perioada de munca · 3 saptamani de concediu platit ·obtinerea certificatului BTEC- NQF Work Experience level 3 de calificare in munca (National Qualifications Framework (NQF)is approved by the UKBA for non-EU and EU students)

Cerinte

- Minim liceu absolvit - Un nivel intermediar de limba engleza - Un minim de experienta in domeniul turism si servicii hoteliere - Posibilitate de a incepe programul in mai 2014.