Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Scurta descriere: activitatea se desfasoara in cadrul programului Work and Travel in hoteluri de 3-4-5***** Durata contractului: 6 luni cu posibilitate de prelungire Program de lucru: 8 ore/zi, 5-6 zile/saptamana Salariul asigurat:400-500 Euro/luna conform legislatiei in vigoare a statului grec dar aceste salarii pot fi rounjite de tipsuri sau ore suplimentare. Cazarea: asigurata de angajator in camere cu 2-3-4 paturi Masa: asigurata de angajator 2-3 mese pe zi in functie de angajatorii Transportul: beneficiarii contractelor cu salarii intre 400-450 euro vor avea transportul asigurat. Beneficiarii contractelor cu salrii intre 450-500 euro nu vor avea salariul asigurat

Cerinte

Cerintele angajatorului, forta de munca cautata Varsta necesara: intre 18 si 30 de ani Cerinte obligatorii: punctualitate, respectarea instructiunilor angajatorului la locul de munca, igiena la locul la munca si la cazarile oferite de angajator Pregatirea necesara: cu sau fara experienta in domeniu dar aplicantii trebuie obligatoriu sa fie studenti, de preferat studenti de la facultatile de turis, managementul turismului, geografie, etc Cunostinte de limba: vorbirea limbii engleze la nivel mediu si constituie avantaj vorbirea altor limbi straine cum ar fi: germana, rusa, greaca Asigurarea medicala: fiecarea aplicant trebuie sa fie posesor al cardului E111 (card european se sanatate), acest card se obtine gratuit de fiecare student de la CAS din localitatea unde are domiciliul.