Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Programul se adreseaza in special studentilor ce doresc sa petreaca o altfel de vacanta in destinatiile exotice ale Greciei. Plasamentele se fac in hotele de 3,4, 5, stele din toate destinatiile turistce, in special insule. Se ofera: * un job 100 % garantat; * castiguri intre 400 – 600 Euro /luna net; * lucrezi 8 ore / zi , 6 zile saptamana – ai posibilitatea sa lucrezi ore suplimentare platite extra; * masa si cazarea sunt asigurate gratuit de catre angajator; * bonus: un bilet (dus sau intors platit de catre angajator); * training la locul de muncă în Grecia; * certificat de practică internatională în domeniul turismului/hotelier; * experienta internationala intr-un mediu de lucru placut; * distractie maxima si prieteni noi. PLASAM PRIETENI SI CUPLURI LA ACELASI LOC DE MUNCA!!! Job-uri disponibile: * Chelnerite/chelneri; * Barmani; * Ospatare/Ospatari; * Ajutor bucatar; * Portar; * Cameriste; * Ingrijitor hotel; * Salvamar; * Brutari; * Educatori copii; * etc.

Cerinte

Conditii de participare: * limba engleza la nivel conversational (o a doua limba straina constituie un avantaj) * student/masterand/doctorand la o facultate de stat sau privata; Nota: Nu conteaza media sau restantele. * experienta in domeniu constituie un avantaj.