Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ZIP Travel iti aduce unul dintre cele mai dorite si accesate programe de vara pentru tineri si studenti: Work and Travel SPANIA! Pentru a putea participa la acest program trebuie sa ai peste 18 ani, sa vorbesti limba engleza la nivel conversational si sa ai o minima experienta in domeniul hospitality. Nu este necesara limba spaniola, insa cunoasterea ei sau a unei alte limbi straine reprezinta un avantaj. Ce ofera programul? - oferte de munca in domeniul hospitality (bar/restaurant/hotel) in Spania si Insulele Baleare – Mallorca, Menorca, Ibiza - perioada de desfasurare a ofertelor de munca: intre 3 si 6 luni, in perioada verii - salariul este cuprins intre 250 si 500 EURO - cazarea si masa sunt asigurate de angajator Tipuri de oferte de munca - Waiter/waitress - Housekeeping - Chambermaid - Lifeguards - Kitchen help - Cook Assistant - Bell Boy Beneficiile programului Work and Travel Spania: -Un job atractiv, asigurat printr-un contract de training; -Cazare si masa, oferite de angajator; -Asistenta gratuita 24/24 inainte de plecare si pana la revenirea in tara; -Imbunatatirea limbii engleze; -Dobandirea unei experiente de munca internationale;

Cerinte

Costurile programului : - taxa de inscriere: 499 RON (se va achita in momentul inscrierii in program) - taxa de program: 250 EURO, care se va achita in doua transe dupa cum urmeaza: - 50 EURO la inscriere - 200 EURO la semnarea ofertei de munca Acte necesare la inscriere - copie dupa buletin - copie dupa pasaport (optional) - CV-ul (model primit de la ZIP Travel), impreuna cu doua poze, una tip buletin si una in intregime

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate