Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NST Group recruteaza tineri si studenti in domeniul hotelier pentru programul Work&Travel Grecia 2012. Acest program se va desfasura in perioada aprilie-octombrie 2012 in insulele grecesti: CRETA, KOS, MYKONOS, ZAKYNTHOS, CORFU, SAMOS, NAXOS. Salariile medii lunare sunt cuprinse intre 450-500 euro, cazare si masa asigurate. Daca ai pana in 35 de ani si cunosti limba engleza la nivel conversational, te asteptam sa-ti alegi locul unde vei petrece o vara de neuitat. Poti alege dintr-o serie de joburi variate: ospatar/ospatarita, asistent barman, asistent receptie, bellboy, animator copii, camerista, asistent spa, bucatar, ajutor bucatar, gradinar si mentenanta.

Cerinte

Cautam persoane tinere cu varstra intre 18 si 35 de ani pentru a lucra sezonier (intre 3 - 6 luni) pe insule din Grecia in domeniul ospitalitatii. Este foarte important ca toate persoanele sa cunoasca la nivel mediu limba engleza. Comisionul pentru studenti este de 215 euro Se plateste o taxa pentru procesare documente astfel: - 30 % avans - restul la semnarea contractului de munca Persoanele care se inregistreaza primele pot avea optiunea de a alege insule si tipul postului pe care pot lucra. Comisionul pentru cei care nu sunt studenti este de 249 de euro si se plateste in aceleasi 2 transe.