Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cat poti sa castigi? - Salariul de la 2000 Dolari Singaporieni/luna Care este perioada contractului de munca? - Minim 2 ani cu posibilitate de prelungire Ce job poti alege? - Waiter,bartender, assistant cook, cook, supervisor, team-leader, sales, retail sales, fitness instructor, office manager, etc Cat costa programul? Platesti doar 300 euro din tara - 150 de euro dupa trimiterea formularului ,verificarea eligibilitatii si inainte de inscrierea la targ + 150 de euro dupa primirea unei oferte de munca in Singapore Restul de 3000 de dolari singaporieni din primele 3 salarii!!! Avantaje USTravel: - 6 ani de experienta in programe de mobilitate pentru tineri; - Calitate, transparenta, siguranta si stabilitate; - Asistenta 24/7 pe toata perioada programului. Alte informatii: - Masa este asigurata de catre angajator; - Se ofera asistenta in gasirea unei locuinte de inchiriat; - Transportul este asigurat pentru turele care se termina dupa ora 24:00.

Cerinte

- Absolvent de facultate anterior anului 2010 sau maximum in 2011; - Experienta de lucru de minim 2 ani de la absolvirea facultatii si pana in prezent; - Limba Engleza - cel putin nivel conversational; - Experienta in domeniul pentru care aplicati; - Varsta maxima - 30 de ani.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate