Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce ofera programul Work in Marea Britanie domeniul ingrijire batrani la domiciliu sau housekeeping? - Un loc de munca garantat ca si housekeeping in hoteluri de lux din Marea Britanie – pentru housekeeping - Cazare aproape de locul de muncă sau chiar in incinta locului de munca – pentru housekeeping (doar anumiti angajatori ofera aceasta varianta fie gratis fie contracost) - Salarizare: 2.07 lire/camera si se pot face 3 camere/ora – pentru housekeeping - Se lucreaza cam 5-6 zile/saptamana – pentru housekeeping - Contract de self employed pe perioada nedeterminata – pentru housekeeping - salariu de 9 lire/ora in timpul saptamanii si 10 lire/ora in weekend sau 350 lire/saptamana daca se prefera varianta locuirii in casa batranului ingrijit – pentru ingrijire batrani la domiciliu - se lucreaza intre 5-12 ore/zi - pentru ingrijire batrani la domiciliu - contract de self-employed perioada nedeterminata - pentru ingrijire batrani la domiciliu Cat costa? Taxa de program pentru domeniul ingrijire batrani la domiciliu sau housekeeping: - 650 de lire sterline (platiti in tara catre USTRAVEL - si 515 lire sterline care se vor plati in UK Avantaje US Travel: - 7 ani de experienta in programe de mobilitate pentru tineri - Calitate, transparenta, siguranta si stabilitate - Asistenta 24/7 pe toata perioada programului

Cerinte

- Disponibilitate de a muncii in Marea Britanie - Nivel de engleza mediu - Varsta cuprinsa intre 19 - 45 ani - Pentru ingrijire batrani la domiciliu se solicita permis de conducere - Pasaport valabil la plecarea din tara