Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denmar recruitment este o companie privata acrediata de catre Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca oferind servicii de recrutare a candidatilor romani in strainatate. Denmar recruitment are ca obiectiv impunerea unei politici de seriozitate si profesionalism pe piata de recrutare cu candidati ideali pentru partenerii nostri prin programe de studii in diferite domenii de activitate.

Cerinte

Locuri de munca in industria hoteliera pentru: -OSPATARI -BARMANI -BUCATARI -RECEPTIONERI -CAMERISTE -să aibă o pregătire specială în domeniu prin intermediul şcolilor şi cursurilor de profil;să cunoască şi să aplice regulile şi metodele tehnice de servire a consumatorilor, de etică şiservire a mesei. -să cunoască sortimentul produselor, reţetele, tehnologia preparării, regulile de expunere şiservire a băuturilor, coctailurilor. -să cunoască tehnologia de preparare, regulile de amenajare şi temperatura de servire a bucatelor;să prezinte consumatorilor informaţie scurtă cu privire la conţinutul produsele servit. -să cunoască şi să îndeplinească cerinţele legislaţiei privind condiţiile şi termenele de păstrare a produselor culinare; Cerinţe job Studii: Liceu Limba straina: Engleză: Mediu o varsta cuprinsa intre 18-45 ani. o cunoasterea limbii engleze la nivel conversational. o experienta minim 6 luni in domeniul hotelier (pentru postul de camerista nu se cere experienta) o calificare in domeniu o absolvent de liceu sau facultate o cazier judiciar curat; o clinic sanatos (adeverinta de la medicul de familie ca sunteti apt de munca) Alte informaţii Denmar recruitment are ca obiectiv impunerea unei politici de seriozitate si profesionalism pe piata de recrutare cu candidati ideali pentru partenerii nostri prin programe de studii in diferite domenii de activitate.