Detalii loc de munca

Descrierea jobului

50% discount la Work and Travel Grecia, DOAR 150 Euro Cost program !IN PLUS aveti sansa de a participa la Targul Work Experience de 5* organizat in luna Martie 2012, la care vor lua parte doar angajatori de 5* ! Programul Work and Travel Grecia este dedicat studentilor din facultati de stat sau particulare (intre 18-30 de ani) cat si celor inscrisi la master sau doctorat, care se pot bucura de o perioada de practica profesionala (internship) si de cunoastere a culturii si traditiei grecesti imbinata cu o bine meritata vacanta in zonele turistice lucrand in cadrul hotelurilor si restaurantelor . Prima plecarea : 01 Aprilie 2012 (plecari se fac pana pe 15 Iulie) Finalizarea contractului : 15-31 Octombrie 2012 Alte cheltuieli inainte de plecare : - transport DUS (1 bilet de avion 100-250 Euro sau autocar 60-100 Euro) - bani de buzunar (100-500 Euro) Oferta (bonusuri, beneficii): 350-700 Euro/luna (fara transport), salariul difera de angajator, de jobul primit si de conditiile de munca (zile lucrate pe saptamana). + Tipsuri (de regula doar pentru cei care au contact direct cu clientul) + Ore suplimentare (doar daca este posibil, acestea fiind platite in plus) Salariul este NET(in mana) pentru 8-9 ore lucrate pe zi cu 1-2 zile libere pe saptamana, cazarea gratuita si 2-3 mese pe zi. Majoritatea angajatorilor ofera bonusuri la sfarsitul contractului , precum bilet de avion de intoarcere acasa sau contravaloarea transportului in bani. Astfel de bonusuri sunt mentionate in Acordul de Practica emis de angajator. Veti primi 10 Euro discount din programul dvoastra pentru fiecare persoana pe care o recomandati si Work Experience finalizeaza plasamentul prin programul Work and Travel Grecia. Vor primi Bonus de 50 de Euro cei care reusesc sa recomande 10 persoane care vor pleca cu Work Experience, astfel Programul va deveni GRATUIT in totalitate. Cei interesati sunt rugati sa aplice online la acest job dar si sa trimita email catre bucuresti@workexperience.ro cu MESAJUL "Accept conditiile programului Work and Travel Grecia 2012 " ,

Cerinte

Cost Program: Cei care vor plati integral Taxa de Inscriere (45 EURO) si Taxa de Procesare(105 EURO) pana la data de 1 Aprilie 2012 vor avea discount de 50%, nu vor mai plati Taxa de Plasare, astfel programului va costa DOAR 150 E. Cerinte: - Limba engleza cel putin conversational (mediu-avansat). - Statut de student cu platile universitare la zi - Cardul European de Sanatate de la Casa de Asigurari de Sanatate (se va ridica dupa ce obtinem Acordul de Practica din Grecia) VOR FI LUATE IN CONSIDERARE DOAR CV-urile celor cu STATUT ACTIV de STUDENT pentru anul universitar 2012!