Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ia-ti perechea si hai cu noi in Olanda! Doriti sa lucrati impreuna in strainatate si sa invatati o limba straina? T&S Group iti ofera posibilitatea de a petrece timpul impreuna, lucrand pentru companii de renume din Olanda si invatand o limba straina in cadrul T&S College, program oferit gratuit tutoror angajatilor. Cu noi vei obtine experienta necesara pentru a putea face fata tendintei pietei fortei de munca din Uniunea Europeana, si anume cea a regimului flexibil de munca. Angajatorii straini cauta persoane care sunt deschise la schimbari si se adapateaza usor la noile atributii care le sunt alocate. Noi va oferim, prin posturile de Flexworker, posibilitatea de a acumula experienta in diferite domenii astfel incat veti face primii pasi catre viitorul mod de lucru din Europa. In Olanda veti face parte din echipa T&S Group Olanda si veti lucra pentru clienti acestora, companii de renume din diferite domenii de activitate. Persoanele care opteaza pentru acest post trebuie sa fie flexibile si pregatite la schimbarea locului de munca in functie de necesitatile companiilor in care vor lucra. Diversitatea responsabilitatilor si a domeniilor in care veti activa fac postul de Flexworker unul atractiv. T&S Group Romania ofera locuri de munca in Olanda pentru persoanele care detin cetatenia si pasaportul maghiar. Oferim gratuit sprijinul nostru in gasirea locului de munca pe care il cautati, fara a percepe taxa de mediere. Perioada contractului este flexibila in functie de disponibilitatea dumneavoastra. • Munca simpla in industrie • Munca in depozit - scanare, ambalare, etichetare produse alimentare si industriale • Descarcare / incarcare bunuri etc. • Diverse activitati specifice obiectului de activitate al angajatorului.

Cerinte

• Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational – obligatoriu • Disponibilitatea de a lucra in doua sau trei schimburi • Flexibilitate de a lucra in diferite domenii • Disponibilitatea de a lucra ore suplimentare • Permis de conducere cat.B – avantaj