Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Villers-Saint-Frambourg

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza ZIDAR in Franta. - realizarea lucrarilor de zidarie si finisajelor pentru apartamente; - citirea si interpretarea planurilor tehnice; - trasarea constructiei si marcarea punctelor de reper; - realizarea peretilor din diverse materiale, utilizarea mortarului; - montarea peretilor despartitori; - montarea pardoselelor, tocurilor usilor, a ferestrelor, velux-urilor; - pozitionarea grinzilor metalice pentru sustinere; - folosirea atenta si corecta a instrumentelor necesare in zidarie.

Cerinte

- CUNOSTINTE MEDII DE LIMBA FRANCEZA; - cunostinte in citirea planurilor de constructie; - persoana serioasa, responsabila; - lucru in echipa, dar si abilitatea de a lucra autonom; - experienta in domeniu atat in tara, cat si in strainatate, constituie un avantaj; - permis de conducere categoria B, constituie un avantaj. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai