Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ZIDAR POLIVALENT in Franta. Cautam zidar polivalent pentru o misiune in vestul Frantei cu posibilitatea de a pleca cat mai repede si care va avea urmatoarele sarcini: - executarea lucrarilor pe un santier civil; - constructia caselor din beton si caramida din zgura; - realizarea peretiilor cu diferite materiale de constructii; - folosirea corecta si atenta a instrumentelor necesare de zidarie; - pregatirea suprafetelor de tencuit si a materialelor necesare; - lucrari din rigips, compartimentari, pereti despartitori si dubluri pe cadru, dubluri lipite, tavane de rigips casetate, izolatii, montaj pereti din rigips. Beneficii: - salarizare 1400-1500 €/luna brut; - transportul intern si cazarea sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL MEDIU; - experienta in domeniul constructiilor – zidarie, dulgherie, tamplarie, atat in tara, cat si in strainatate; - sa cunoasca metodele de lucru cu diferitele materiale si instrumente specifice zidariei si tamplariei; - permis de conducere categoria B; - persoana organizata, responsabila, atenta la detalii si autonoma; - seriozitate si dorinta de munca.