Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ZIDARI POLIVALENTI pentru o noua misiune in Franta. Printre sarcinile zilnice se numara urmatoarele: - pregatirea materialelor necesare realizarii diferitelor zidarii: de piatra naturala, de caramida, de BCA; - cunoasterea metodelorde lucru cu diferite materiale precum: piatra, ceramica, piatra folosita la pavaje; - executarea lucrarilor de zidarie, tencuiala decorativa si finisaj. Oferim: -salarizare lunara bruta de pana la 1600 euro; -contract de munca pe perioada determinata cu posibilitate de prelungire; -cazare si transport. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in reparatii de zidarie si reamenajari interioare; -experienta in montare de parchet, placi de gresie, faianta, zugravit; -realizarea lucrarilor de zidarie (pereti exteriori si interiori) si finisaje; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat; -persoana organizata, responsabila si atenta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala