Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza o echipa de 4 zidari-finisori-restauratori, pentru o misiune in localitatea Lemberg, in apropiere de Strasbourg. Durata misiunii este de 3 luni cu posibilitate de prelungire in functie de numarul santierelor in curs, precum si de competente. Santierele unde se va desfasura activitatea vor fi de doua tipuri: - santiere unde se demoleaza manual, se zideste cu caramida din pamant ars sau blocuri de beton, se fac cofrage etc. - santiere de restaurare de monumente istorice, reconstituire de structuri; se va lucra cu rigips la cald, piatra, reconstructie de caramizi. Pentru acest tip de santier este necesara si experienta in montare de asafodaje.

Cerinte

Limba franceza conversational; Permis B ( minim 2 persoane din echipa); Experienta relevanta in domeniul zidariei si restaurarii de monumente; Calificare in domeniul constructiilor (reprezinta un atu); Persoane capabile sa lucreze in echipa, rezistente la efort fizic si atente la detalii. Alte beneficii: contract de munca cu un salariu motivant, cazare, asigurare medicala.