Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza ZUGRAV in Bucuresti. Cautam un zugrav pentru un complex rezidential din Bucuresti, disponibil sa inceapa lucrul cat mai repede, care va avea urmatoarele atributii: • efectuarea lucrarilor pentru apartamente rezidentiale; • pregatirea suprafetelor de zugravit (umplerea gaurilor si crapaturilor, finisarea colturilor); • pregatirea materialelor de lucru; • utilizarea trafaletului si a sabloanelor; • raportarea catre seful de santier. Beneficii: • salariu negociat in urma interviului; • mediu de lucru alert. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Pentru acest loc de munca este necesar: • experienta relevanta in meseria de zugrav; • permis de conducere, categoria B; • cazier judiciar curat; • indemanare si rezistenta la efort; • punctualitate si organizare; • responsabilitate si onestitate.

Arata anuntul si prietenilor tai