Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ZUGRAV in Bucuresti. Cautam un zugrav pentru un complex rezidential din Bucuresti, disponibil sa inceapa lucrul cat mai repede, care va avea urmatoarele atributii: • efectuarea lucrarilor pentru apartamente rezidentiale; • pregatirea suprafetelor de zugravit (umplerea gaurilor si crapaturilor, finisarea colturilor); • pregatirea materialelor de lucru; • utilizarea trafaletului si a sabloanelor; • raportarea catre seful de santier. Beneficii: • salariu negociat in urma interviului; • mediu de lucru alert. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Pentru acest loc de munca este necesar: • experienta relevanta in meseria de zugrav; • permis de conducere, categoria B; • cazier judiciar curat; • indemanare si rezistenta la efort; • punctualitate si organizare; • responsabilitate si onestitate.