Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta Zidar, salariu: 1500-1600 €/ luna brut Descrierea postului: -renovarea si finisarea si intretinerea diferitelor obiective de constructii; -sa decupeze in pereti deschideri pentru usi sau ferestre fara sa afecteze structura de rezistenta a peretilor; -realizarea unor structuri pe care se vor construi peretii sau tavanele; -consilierea tehnica a clientilor oferind solutiile optime in functie de nevoile fiecaruia; -realizarea de cofrajele pentru centura de sustinere; -realizarea de pereti interiori din rigips sau OSB; -executarea de lucrari de zidarie, tencuiala decorativa si finisaj, zidarie pe caramida aparenta de fatada; -comunicarea imediata a neregulilor care ar putea afecta indeplinirea obiectivelor societatii.

Cerinte

-EXPERIENTA DE MINIM 3 ANI IN ZIDARIE - cu diverse tipuri de materiale (caramida, bca, porotherm, etc); -sa cunoasca metodele de lucru cu diferitele materiale specifice zidariei si finisajelor interioare si exterioare; -OBLIGATORIU CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL MEDIU- AVANSAT; -conditie fizica buna; -echipament (salopeta, bocanci, casca); -persoana organizata, responsabila, atenta si autonoma; -seriozitate si dorinta de munca. Beneficii: -salarizare atractiva: 1500-1600 €/luna brut; -transportul si cazarea sunt asigurate. SE ACCEPTA DOAR CANDIDATURILE PERSOANELOR VORBITOARE DE LIMBA FRANCEZA SI CU EXPERIENTA RELEVANTA IN DOMENIU Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.