Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere societate Societatea se ocupa cu constructia de case/vile noi, renovarea totala de apartamente/case si realizarea de lucrari publice – drumuri, trotuare. Descriere post: Va participa la constructia de case noi. Realizarea de zidarie din boltari de caramida sau de ciment, turnarea de sape de beton, realizarea de cofrage, realizarea de fundatii de beton. Renovarea complecta de apartamente/case, zugraveli, placari cu gresie, faianta, gletuit, tencuit, montaj de pereti din rigips. Realizare de camine de vizitare, trotuare, santuri din beton, podulete. Beneficii : Cazarea Cazarea personalului se face apartamente cu bucatarie, baie. Vor fi cazate 2 persoane in camera. Transport Cazare - Santier Va fi suportat de catre firma utilizatoare. Transport RO-FR-RO Va fi suportat de catre angajat. Cost : 135 Euro / drum

Cerinte

Beneficii -asigurare medicala -cazare asigurata Descriere post Va participa la constructia de case noi. Realizarea de zidarie din boltari de caramida sau de ciment, turnarea de sape de beton, realizarea de cofrage, realizarea de fundatii de beton. Renovarea complecta de apartamente/case, zugraveli, placari cu gresie, faianta, gletuit, tencuit, montaj de pereti din rigips. Realizare de camine de vizitare, trotuare, santuri din beton, podulete. Cerinte : Limba : Franceza conversational Permis de conducere : B