Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru FRANTA Zidar polivalent Descrierea postului: - renovarea, finisarea si intretinerea diferitele obiective de constructii; - sa decupeze in pereti deschideri pentru usi sau ferestre fara sa afecteze structura de rezistenta a peretilor; - realizarea unor structuri pe care se vor construi peretii sau tavanele; - realizarea de cofrajele pentru centura de sustinere; - realizarea de pereti interiori din rigips sau OSB; - executarea de lucrari de zidarie, tencuiala decorativa si finisaj, zidarie pe caramida aparenta de fatada; - comunicarea imediata a neregulilor care ar putea afecta indeplinirea obiectivelor societatii.

Cerinte

Cerintele postului: - experienta de minim 3 ani in domeniul constructiilor - zidarie cu diverse tipuri de materiale (caramida, bca, porotherm, etc); - sa cunoasca metodele de lucru cu diferitele materiale specifice zidariei si finisajelor interioare si exterioare; - cunostinte de limba FRANCEZA la un nivel mediu-avansat; - conditie fizica buna; - echipament (salopeta, bocanci, casca); - persoana organizata, responsabila, atenta si autonoma; - seriozitate si dorinta de munca. Beneficii: - salarizare atractiva:1250-1300 €/luna net; - transportul si cazarea sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.