Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - executarea de lucrari de zidarie, tencuiala decorativa si finisaj, zidarie pe caramida aparenta de fatada; - decuparea in pereti de deschideri pentru usi sau ferestre, fara sa afecteze structura de rezistenta a peretilor; - montarea faiantei si a gresiei; - efectuarea de alte lucrari de constructii- care nu fac parte din domeniul sau de calificare- atunci cand este cazul. Se cauta persoane cu CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA (intelegere si vorbire)- nivel mediu- avansat (se va sustine interviu in limba franceza).   Beneficii: - salarizare: 1100 euro net/ luna; - contract de munca incheiat pe PERIOADA NELIMITATA, cu o societate din Franta; - transportul local si cazarea sunt asigurate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA (intelegere si vorbire)- nivel mediu- avansat (se va sustine interviu in limba franceza); - min. 6 luni experienta in Franta (dovedita prin acte); - permis de conducere cat. B- constituie avantaj; - disponibilitate de deplasare la Iasi, in vederea sustinerii interviului final cu clientul; - persoane muncitoare, serioase, responsabile.