Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent 2 zidari , dornici de munca si castiguri sigure. Este necesara calificarea in meseria de zidar, si lucrarile adiacente,tencuieli , gleturi , faianta ,termosistem fatada.\ numai pentru persoane bine pregatite, responsabile . Sunt necesare cunostinte de limba germana ! Salariul 1400-1600 Caut urgent pt. Germania 2 zidari calificati si experimentati , vorbitori de limba germana .contract pt. minim 2 luni - incepand cu 15 octombrie !! activitatea se desfasoara in santier , zidarie si fatade , program 8 - 9 ore zilnic , sambata 4 ore . salariu 1400- 1800 + cazare suplimentar transportul si asigurarea de sanatate din RO.cade in sarcina dvs. Rog urgent CV. Trebuie sa fiti stapani pe meserie !

Cerinte

persoane intre 30 si 45 ani ,calificate in meseria de zidar. vorbitori de limba germana si dorinta de a invata Interzis alcoolul . Contract pe perioada nedeterminata. Rezistenta la efort fizic, apt de munca, clinic sanatos - Copie CI; - Copie Certificat de Nastere; - Copie Certificat de Casatorie; - Copie Carte de Munca; - Copie Diplome de studii; - Cazier judiciar in original;